Hatay Büyükşehir TV
Reklam

 

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Esenlik Mahallesi’nde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

İnceleme öncesinde Muhtarlık binasında Esenlik Mahalle Muhtarı Adnan Sönmez ev sahipliğinde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Buluşmada Esentepe Mahalle Muhtarı Tuncay Yıldız, Şirince Mahalle Muhtarı Ahmet Umarlar ve Esenlik mahalle sakinleri hazır bulundu.

Ardından sahada yürütülen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yılmaz’a Esenlik Mahalle Muhtarı Adnan Sönmez, mahalle sakinleri, Başkan Yardımcısı İbrahim Sarı ve Fen İşleri Müdürü Mehmet Bök eşlik etti.

Başkan Yılmaz, ilk olarak alt yapı çalışması sonrası yıpranan ve bozulan Esenlik Mahallesi 2. Sokak ve Hasan Sokak’ta asfaltlama öncesi parke sökme çalışmalarını inceledi.

Ardından Esenlik Mahallesi 5., 7. ve 9. Sokaklarda belediye ekiplerinin sürdürdüğü asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Yılmaz,  asfalt hamlesinin mahallelerde periyodik olarak devam edeceğini dile getirdi.

Esenlik Mahalle Muhtarı Adnan Sönmez ve mahalle sakinleri hizmetlerinden ötürü Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

Antakya Belediyesi’nin Asfalt Hamlesi Devam Ediyor BAŞKAN YILMAZ ESENLİK MAHALLESİ’NDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Esenlik Mahallesi’nde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. İnceleme öncesinde Muhtarlık binasında Esenlik Mahalle Muhtarı Adnan Sönmez ev sahipliğinde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Buluşmada Esentepe Mahalle Muhtarı Tuncay Yıldız, Şirince Mahalle Muhtarı Ahmet Umarlar ve Esenlik mahalle sakinleri hazır bulundu. Ardından sahada yürütülen asfaltlama […]

18 Aralık 2019 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA