HATAY’IN HASSA İLÇESİNDE “OKUYORUM, FARKINDALIK OLUŞTURUYORUM” PROJESİ İLE ÖĞRENCİ VELİLERİ YILLAR SONRA YENİDEN OKUL SIRALARINA OTURDU. ÖĞRENCİLİK YILLARINA DÖNEN VELİLER ÇOCUKLARI VE TORUNLARI İLE BİRLİKTE KİTAP OKUDULAR. (NECATİ İVGİN/HATAY-İHA)
Hatay’ın Hassa ilçesinde “Okuyorum, farkındalık oluşturuyorum” projesi ile öğrenci velileri yıllar sonra yeniden okul sıralarına oturdu. Öğrencilik yıllarına dönen veliler çocukları ve torunları ile birlikte kitap okudular.