Hatay Büyükşehir TV
Reklam
Hatay'ın İskenderun ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada patlama meydana geldi. Teröristlerden biri etkisiz hale getirilirken, diğerinin kaçtığı iddia edildi. Teröristlerin kullandığı otomobil ise terkedilmiş olarak bulundu. Olay, İskenderun ilçe merkezi Pac Meydanı yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İskenderun ilçesinde polis ekipleri Payas'ta uygulama noktasına saldırı girişiminde bulunan teröristlerin bulunduğu otomobili takibe aldı. Otomobilde bulunan 2 terörist ile polis ekipleri arasında çatışma çıktı. Çatışma sırasında patlama meydana gelirken, olayda İskenderun İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı ve 2 vatandaş yaralandı. Teröristlerden biri etkisiz hale getirilirken, diğerinin ise kaçtığı iddia edildi. Hatay'da polis ekipleri şehrin tüm noktalarında önlem alırken, teröristlerin kullandığı otomobil terk edilmiş olarak bulundu. İHA [caption id="attachment_21059" align="alignnone" width="1600"] HATAY'IN İSKENDERUN İLÇESİNDE TERÖRİSTLERLE GİRİLEN ÇATIŞMADA PATLAMA MEYDANA GELDİ. TERÖRİSTLERDEN BİRİ ETKİSİZ HALE GETİRİLİRKEN, DİĞERİNİN KAÇTIĞI İDDİA EDİLDİ. TERÖRİSTLERİN KULLANDIĞI OTOMOBİL İSE TERKEDİLMİŞ OLARAK BULUNDU. (ADEM KARAGÖZ - AHMET SEHER - MEHMET BAYRAK/HATAY-İHA)
Hatay'ın İskenderun ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada patlama meydana geldi. Teröristlerden biri etkisiz hale getirilirken, diğerinin kaçtığı iddia edildi. Teröristlerin kullandığı otomobil ise terkedilmiş olarak bulundu.[/caption] [caption id="attachment_21060" align="alignnone" width="1600"] HATAY'IN İSKENDERUN İLÇESİNDE TERÖRİSTLERLE GİRİLEN ÇATIŞMADA PATLAMA MEYDANA GELDİ. TERÖRİSTLERDEN BİRİ ETKİSİZ HALE GETİRİLİRKEN, DİĞERİNİN KAÇTIĞI İDDİA EDİLDİ. TERÖRİSTLERİN KULLANDIĞI OTOMOBİL İSE TERKEDİLMİŞ OLARAK BULUNDU. (ADEM KARAGÖZ - AHMET SEHER - MEHMET BAYRAK/HATAY-İHA)
Hatay'ın İskenderun ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada patlama meydana geldi. Teröristlerden biri etkisiz hale getirilirken, diğerinin kaçtığı iddia edildi. Teröristlerin kullandığı otomobil ise terkedilmiş olarak bulundu.[/caption]
27 Ekim 2020 - 5:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

Hatay’daki çatışma ve patlama: Bölgede operasyon sürüyor

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA