Hatay Büyükşehir TV
Reklam
Volkan Özkaya

ADAM

ADAM
Bu haber 23 Eylül 2021 - 10:50 'de eklendi.

Adam İngilizce Adem Türkçe anlamı İnsanda bulunması gereken olumlu özelliklere sahip olan kimse. Türkçe sözlük anlamı bu olan kaç kişi tanıyorsunuz?

Kim olduğu konusunda aklınıza gelen ilk siyasi kişilik doğru karardır. Haydi bekletmeden kim olduğunu paylaşalım şahsına münhasır Adem YEŞİLDAL….

Adem bey Hatay siyasetinde önemli rol almış usta bir siyasetçi kişiliğine sahiptir. Kendileri önceleri kurucu ilçe başkanlığıyla başlamış üç dönem milletvekilliği ile TBMM de bulunmuş ve son dönemde Hatay AK parti İl başkanlığına Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle atanmıştır. Tabi biz bu yazılanları hemen iki satıra sığdırdık ama işin aslı öyle değil bu yaşanmışlık çok meşakkatli olmuştur diye gözlemlemekteyiz. Adem beyi bizzat tanırım hatta kendisinden önce babasıyla tanıştığımı vurgulamak isterim. Aile konusunda bilgi vermek gerekirse mütevazı terimi tam yerine oturur.

Adem bey gençlik yıllarından beri adanmışlık tavrıyla siyaseti icra etmekte olup bu konuda hep şansı yaver gitmiştir. Şans demekle yanlış anlaşılmasın Adem bey şansını hep birlikte yol aldığı arkadaşlarını iyi seçmekle üst noktaya taşımıştır. Siyasette telefon ile arayıp da karşılığını en erken veren ayrıca selamlamakta aileyi hiç eksik etmeyen yegane vekillerimizden biridir. Bizzat ben ve etrafımda Adem beyi arayanlar her cümlesinin sonunda AİLEYE SELAMLAR cümlesini iliklerinde hissederler. Bu yerinde kullanım sizi derinden etkiler. İnanmaz iseniz deneyin ve görün. Bu konuda öteki vekillerimizden hep 1 -0 öndedir… Geçmiş dönemlerinden bahsetmek yerine bu dönemden örnekler vermeyi istiyorum sizlere. Adem beyin enerjisi şimdiye kadar gördüğüm en yüksek noktada bu zamanlarda….Bu enerji bizi takip etmeye zorluyor zaten… Bilirsiniz zaten tüm siyasetçiler Hatay sevdalısıdır…Bu konuda hiçbirinden şüphemiz yok zaten ama Adem bey bu dönem bir adım ileri giderek Hatay’ımızın kazanımları konusunda daha fazla hassasiyet gösterip halkla çok samimi şekilde paylaşımlar yapıyor. Bu paylaşımlar bazen basın açıklaması bazen halk toplantılarıyla son sürat devam ediyor. Binaenaleyn Sayın Cunhurbaşkanımızın Tensiplerine mazhar olmak o misyonu üstlenmek kolay bir iş değil.

Yüce mevlam yar ve yardımcısı olsun temennilerimizi eksik etmiyoruz her devlet adamına olduğu gibi… Bizler gördüğümüzü duyduğumuzu ayrıca hissettiğimizi siz okurlarla paylaşırken herkim ki çok çalışmış övmek için değil hakkettiği için onu ön plana çıkarmak isteriz çünkü MARİFET İLTİFATA TABİDİR… ADAM yani Adem bey bu iltifatı hak ediyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA