Hatay Büyükşehir TV
Reklam

“AK Gençlik Antakya’da katılımlarla güçleniyor”

“AK Gençlik Antakya’da katılımlarla güçleniyor”
Bu haber 17 Ocak 2022 - 19:16 'de eklendi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda AK Parti Antakya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Yavuz ve AK Gençlik çalışmalarını sürdürüyor.

Antakya’da gezmedik mahalle, girmedik sokak ve işyeri bırakmayan Yavuz ve beraberindeki gençler, görüşmeler gerçekleştirdikleri gençleri partiye kazandırarak, üye sayısını günden güne arttırıyor.

YAVUZ: TÜM PARTİLİ GENÇLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM

AK Parti Antakya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Yavuz, yapılan çalışmalarla ilgili açıklamasında; “Türkiye’nin en güçlü gençlik yapısına sahip olduğumuzu biliyoruz. Bu sorumlulukla AK Gençlik Antakya ailemizi büyütmenin her zaman çabası içinde olduk. Göreve geldiğimiz günden bu yana üye sayımızı her geçen gün arttırdık. Katkı veren her bir genç kardeşime yürekten teşekkür ediyorum.

Bundan sonra da tüm gücümüzle AK Parti’ye yeni neferler kazandırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve partimizi gençlik aşısı ile ilk olarak 2023 hedefine, ardından da 2053 ve 2071 hedefine emin adımlarla ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

“GENÇLERİN TERCİHİ AK PARTİ”

Antakya genelinde her bir gencimize kolaylıkla ulaşıyoruz’ diyen Yavuz, “Üniversitede, sahilde, kafelerde yani gençlerin olduğu her alanda biz varız. Üye girişlerimiz bugün yarın tamamlanacak. İlçelerimizde ve il binamızda genç kardeşlerimiz üye girişlerini tamamlıyor. İlk defa oy kullanacak kardeşlerimiz dahil olmak üzere yüzlerce genç aramıza katıldı. Dün olduğu gibi bugün de gençlerin tercihi AK Parti, gençlerin tercihi Recep Tayyip Erdoğan” ifadelerine yer verdi.


Başkan Yavuz, üye çalışmalarının ve vatandaş ziyaretlerinin her gün devam ettiğini belirtti.(Haber: Hikmet OTUZBİR)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA