Hatay Büyükşehir TV
Reklam

“AK Parti ve Antakya Belediyesi Miraç Ata için buluştu”

“AK Parti ve Antakya Belediyesi Miraç Ata için buluştu”
Bu haber 04 Şubat 2022 - 17:47 'de eklendi.

AK Parti Hatay İl Başkanlığı ve Antakya Belediyesi aileleri kan ve kök hücre nakli bekleyen Miraç Ata’ya umut olmak için buluştu.

AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen bağış organizasyonunda Kızılay yetkilileri de hazır bulundu. Yoğun katılımın olduğu bağış töreninde ilk bağışı AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal yaptı.

Bağış etkinliğine Başkan Yeşildal’ın yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman ve Hüseyin Şanverdi, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Türk Kızılayı Antakya Şube Başkanı Şemsettin Günay, AK Parti il ve ilçe yöneticileri ve partililer katılım gösterdi.

YEŞİLDAL: MİRAÇ ATA İÇİN KOLLARIMIZI SIVADIK

Bağış etkinliğinde ilk bağışı da yapan AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal; “Miraç Ata 6 yaşında bir yavrumuz. Onun gibi çok sayıda hasta kan ve kök hücre bekliyor.

Biz kimsesizlerin kimsesi olan bir partinin temsilcileri olarak bu duruma sessiz kalmadık ve Miraç Ata için kollarımızı sıvadık. Bu anlamlı etkinlikte kanlarını bağışlayan tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin” ifadelerini kullandı.

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN BAĞIŞÇILARA YEMEK İKRAMI

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, bağış yapan ve programa katılan herkese teşekkür ederek yapılan bağışların hastalara şifa olmasını diledi. Kan ve kök hücre bağışlayanlar arasında AK Parti Hatay Milletvekilleri de yer aldı.

Kan bağışının ardından Antakya Belediyesi tarafından bağışçılara yemek ikramında bulunuldu. Türk Kızılayı heyetine ve kan bağışı yapanlara teşekkür etti.

Haber: Hikmet OTUZBİR

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA