Hatay Büyükşehir TV
Reklam

AKTEPE MAHALLESİ’NE MİLLET KIRAATHANESİ

AKTEPE MAHALLESİ’NE MİLLET KIRAATHANESİ
Bu haber 13 Temmuz 2022 - 7:36 'de eklendi.

Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, ilçenin sosyal ve kültürel hayatına zenginlik katacak tesislere yenilerini eklemeye devam ediyor.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7’den 70’e tüm vatandaşların sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayan önemli projelerinden biri olan Millet Kıraathaneleri, Hassa’da da hayata geçiyor.


AKTEPE İÇİN DÖNÜŞÜM ZAMANI
Daha önce Aktepe Beldesi Belediye binası yeri olan atıl alan Belediye Başkanı Mehmet Karataş’ın bizzat projelendirdiği Aktepe Mahallesi Millet Kıraathanesi Projesi ile yeni bir kimliğe kavuşuyor. Kendi projelendirdiği Millet kıraathanesi projesi için çalışmaların başladığını ve kısa sürede tamamlanarak ilçe halkının hizmetine sunulacağını ifade eden Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş proje ile ilgili; “2.306.89 m2 toplam alan, 180 m2 inşaat alanı, 110 m2 kapalı alan, 70 m2 yarı açık teras, 6 adet ahşap kamelya, 272 m2 çocuk oyun alanı, 1183,9 m2 yeşil alan olmak üzere Aktepe Mahallemiz ve bölgesi için nefes olacak bir başka sosyal alan projesine başlamanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. İlçemize ve ilçe halkımıza hayırlı olsun.” açıklamasında bulundu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA