Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Altınözlüler Derneği 28 yaşında!

Altınözlüler Derneği 28 yaşında!
Bu haber 27 Ağustos 2022 - 12:56 'de eklendi.

Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kuruluş yıldönümüne özel program düzenlendi.

Dernek lokalinde gerçekleşen programa çok sayıda dernek üyesi katılım gösterdi. Müzik ziyafeti ile gönüllerince eğlenen Altınözlüler Derneği üyeleri, Başkan Ömer Kuday ve yönetimine teşekkür etti. Nezih ve seçkin bir ortamda gerçekleşen programda, çalan şakırlar eşliğinde kuruluş yıldönümünü kutlayan üyeler, birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

26 Ağustos 1994’te kurularak faaliyete başlayan Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni bu günlere ulaştırmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Başkanı Ömer Kuday, “Kurulduğu günden bu yana, derneğimiz hem Hatay’ın hem Altınözü’nün hem de hemşerilerinin çıkarlarını gözetmiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir. O günden bu güne gelen derneğimiz 28 yaşına girdi. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bu derneğin, ilelebet yaşaması için çaba göstereceğiz.

Bir ve beraber olarak Altınözlü hemşerilerimizin yanında olacağız ve Altınözü ilçemize yapılması gereken hizmetler konusunda bize düşen görevleri yerine getireceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bozmaya çalışanlara Rabbim fırsat vermesin. Tüm Altınözlü hemşerilerimizi, dernek çatısı altında tek vücut olmaya çağırıyorum.

Bilinmelidir ki, biz bir ve beraber olursak daha güçlü oluruz. Daha güçlü olursak, hem ilçemize hem de hemşerilerimizi daha faydalı oluruz” dedi.


Kuday, kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen geceye katılan, çiçek gönderen ve tebriklerimi ileten herkese teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA