Hatay Büyükşehir TV
Reklam

ANTAKYA BELEDİYESİ GSK GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

ANTAKYA BELEDİYESİ GSK GÜREŞ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI
Bu haber 15 Ağustos 2022 - 8:44 'de eklendi.

Antakya Belediyesi GSK Güreş Takımı, 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü Yayladağı’nda düzenlenen ABA Güreşleri Türkiye Şampiyonası’nda ve 14 Ağustos 2022 Pazar günü Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda birçok derece alarak büyük gurur yaşattı.

Antakya Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı: “Yayladağı’nda düzenlenen ABA Güreşleri Türkiye Şampiyonası’nda Antakya Belediyesi GSK sporcularımızdan; 30 kg Mustafa Güven birinci, 30 kg Miri Güven dördüncü, 35 kg Cuma Hanelçi üçüncü, 55 kg Hammut Hanelçi dördüncü, 70 kg Ali Kuyucu üçüncü olurken Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda 35 kg Bekir Kuyucu birinci ve 75 kg Abdurrahman Tekgöz birinci olarak bizleri gururlandırdı.”

Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımının antrenörü Ali Arıkoğlu ve sporcuları tebrik eden Başkan Yılmaz yayınladığı mesajda: “Antakya’da güreşi seven ve bu spora yetenekli zengin bir potansiyelimiz var. Sporcularımızın başarıları ve ata sporumuz güreşin Antakya’da öneminin devam etmesi bizleri mutlu ediyor. Sporcularımızı, sporcularımızın ailelerini, hocalarını ve bu başarıda emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum.”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA