Hatay Büyükşehir TV
Reklam

“Antakya’da Park ve Bahçeler Altın çağını yaşıyor”

“Antakya’da Park ve Bahçeler Altın çağını yaşıyor”
Bu haber 11 Ağustos 2022 - 13:09 'de eklendi.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda, Antakya Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünün çalışmalarıyla hizmetler tüm hızıyla devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü son 2 aydan bu yana yoğun performansla tarih yazıyor.

Başkan İzzettin Yılmaz’ın başarısıyla belediyenin gülen yüzü olan birim en tepeden başlamak üzere en alt birimdeki çalışanına kadar Antakya’daki tüm yeşil alanların bakım ve onarımını yaparak halkın nefes alacağı ve hoş vakit geçireceği alanlar inşa eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü mesai mevhumu gözetmeksizin çalışmalarına yoğun tempoyla devam ediyor.

Antakya genelindeki tüm mahallelerde tüm yeşil alanların rehabilitasyonunu kısa sürede tamamlayan, eksik bölgelerde de park yapım çalışmalarını sürdüren birim, özellikle 2 aylık periyoda bakıldığında Antakya Belediyesi tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

VATANDAŞLARDAN PARK BAHÇE MÜDÜRLÜĞÜNE TEŞEKKÜR

Antakya’nın daha yaşanabilir ve yeşil bir kent haline gelmesi için alanında uzman ekipler halinde tüm mahallelerde hizmetlerini aksatmadan sürdüren birimin çalışmaları en çok vatandaşları memnun ediyor.

Yaz aylarının gelmesiyle kendilerini dışarıya atan vatandaşların bir araya gelerek sosyalleştikleri yerler olan yeşil alanların bakımının, uzman ellerce gerçekleştirildiği Antakya’da vatandaşlar Park ve Bahçeler Birimi’nin yaptığı çalışmalardan dolayı tüm yetkililere ve çalışanlara teşekkürlerini sundular.

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDİYOR

Belirlenen programlar dahilinde hizmet veren Park ve Bahçeler Birimi çalışmalarıyla Başkan İzzettin Yılmaz’dan da tam not almayı başardı.

Antakya Belediyesi’nin açık ara en başarılı birimi olan ekip, 90’dan fazla mahalledeki yüzlerce yeşil alanda son teknoloji araçlar ve uzmanların rehberliğinde çalışmalarını durmaksızın sürdürüyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA