Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Başkan Çirkin’den Meral Akşener’e ziyaret 

Başkan Çirkin’den Meral Akşener’e ziyaret 
Bu haber 09 Ağustos 2022 - 6:44 'de eklendi.

İYİ Parti il başkanı Şefik Çirkin, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

Akşener ile geçmişten bu yana büyük dostluğu bulunan Çirkin, aynı çatı altında teşrik-i mesai yapmaktan memnuniyet duyduğu Akşener ile hem hasret giderdi, hem de siyasetin gündemini değerlendirdi. Hatay’da İYİ Parti’nin son durumu hakkında Akşener’e rapor sunan Çirkin, ayrıca yapılması planlanan çalışmalarla ilgili de sunum gerçekleştirdi. Başkan Çirkin ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Sayın Genel Başkanımızla ülke meseleleri ve Hatay’la ilgili çok güzel bir görüşme yaptık. Raporumuzu arz ettik talimatlarını aldık. Bize verdiği destek için teşekkür ediyoruz. Hatay İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak” dedi.

İYİP’Lİ SULU’DAN AKŞENER’E ZİYARET

İYİ Parti Reyhanlı İlçe Başkanı Serkan Sulu, genel merkez ziyareti kapsamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i de ziyaret etti.

Ankara’da temaslarda bulunmak üzere ziyaret gerçekleştiren Sulu, Akşener ile görüşmesinde ilçedeki çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kabulü için Akşener’e teşekkür eden Sulu, Akşener’i Reyhanlı’ya davet etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA