Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Başkan Gül yangında ekipleri seferber etti

Başkan Gül yangında ekipleri seferber etti
Bu haber 21 Ağustos 2022 - 16:25 'de eklendi.

Belen’in Fatih Mahallesi’nde çıkan orman yangını Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün katkılarıyla kısa sürede söndürüldü.


Belen’in doğasının zarar görmesine asla tahammül edemeyen Başkan Gül yangın ihbarının alınmasının ardından ekipleri bölgeye seferber etti. İtfaiye araçlarına takviye yapılmasını ve tüm imkanlarla yangına müdahale edilmesi talimatını veren Başkan Gül, ekiplerin cansiperane çalışmalarını da takdir etti.

Belen’in Fatih Mahallesi ormanlık alanında etkili olan yangın kısa sürede söndürülürken Başkan Gül’ün de anında verdiği talimat itfaiye ekiplerinin işlerini kolaylaştırdı.


GÜL: GEÇMŞİ OLSUN BELEN’İM
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, çıkan yangın dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm Belenlilere geçmiş olsun dileklerini iletti. Gül; “Fatih mahallemizde ormanlık alanda çıkan yangına, hızlı bir şekilde müdahale edilerek, şükürler olsun söndürüldü. Rabbim beterinden saklasın. Bölgeye giderek yangına müdahale eden ekiplerimize de emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Vatandaşlar da yangının söndürülmesinden dolayı başta Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA