Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Başkan Karataş Hassa’yı baştan imar ediyor

Başkan Karataş Hassa’yı baştan imar ediyor
Bu haber 15 Ağustos 2022 - 17:56 'de eklendi.

Hassa’nın çalışkan Belediye Başkanı Mehmet Karataş, daha güzel bir Hassa inşa etmek için var gücüyle çalışıyor.


Hassa’da sorunlu alanların yenilenmesi, bozulan yolların yenilenmesi, yeşil alan oluşturulması ve halktan gelen şikayetlerin giderilmesi için ekipleri seferber eden Başkan Karataş ilçeye bağlı Aktepe Mahallesi’nde inşa faaliyetine girişti.

Aktepe’nin daha yaşanılabilir bir mahalle haline gelmesi için ekipleri bölgeye seferber eden Karataş, Aktepe Mahallesi merkezinde inşasına başlanılan Millet Kıraathanesi(Park) çalışmalarının son hızla devam ettiğini belirtti. İnşaatın 90 günde bitirilerek halkın kullanımına sunulması amaçlanıyor.


ÇİFTÇİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ
Başkan Karataş, ilçede faaliyet gösteren çiftçilerin sorunlarını da dinledi. Karataş’ın yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ın da hazır bulunduğu programda çiftçiler sorunlarını birinci ağızdan yetkililere ilettiler.

Başkan Karataş program ile ilgili açıklamasında; “Çiftçilerimiz ile bir aradayız. Hatay Milletvekilimiz Hüseyin Yayman, Belediye Başkanımız Mehmet Karataş, Ak Parti Hassa İlçe Başkanımız Cafer Sarı ve DSİ, Sulama Birliği personelleriyle çiftçilerimizin istek talep ve şikayetlerini dinledik. Sorunları birinci ağızdan duyduk çözüm için hemen kolları sıvadık. Üreten çalışan çiftçimizin yanındayız olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Başkan Karataş, daha güzel bir Hassa için çalışmalarını sürdürüyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA