Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Başkan Keskin başarılı sporcuları ödüllendirdi

Başkan Keskin başarılı sporcuları ödüllendirdi
Bu haber 16 Ağustos 2022 - 10:18 'de eklendi.

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Yayladağı ve Kahramanmaraş’ta düzenlenen güreş turnuvalarında dereceye giren Dörtyollu sporcuları ödüllendirdi.

Başarılı sporcuları ve antrenörlerini makamında ağırlayan Başkan Keskin, Yayladağı’nda düzenlenen Aba Güreşi Büyükler Türkiye Şampiyonasında 80 KG da Türkiye 2.’si olan Mert Güvel ile 14 Ağustos’ta Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda 70 kiloda Türkiye 4. olan Kazım Sakarya’yı kutladı.

KESKİN: SPORCULARIMIZIN YANINDAYIZ

Başkan Keskin başarılarından dolayı iki sporcuyu da tebrik ederek her zaman sporcuların yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti. Keskin kabulde yaptığı açıklamada, “İlçemizin Güreş Sporunda duayeni hocalarından Abuzer Davran ve 13 Ağustos’ta Yayladağı İlçesinde düzenlenen Aba Güreşi Büyükler Türkiye Şampiyonasında 80 KG da Türkiye 2.’si olan Mert Güvel ile 14 Ağustos’ta Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şalvar Güreşi Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda 70 kiloda Türkiye 4. olan Kazım Sakarya bizleri kurumumuzda ziyaret etti. İlçemizin başarılı sporcularını çeyrek altın ile ödüllendirerek başarılarının devamını diledik” dedi.

Sporcular da desteklerinden dolayı Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin’e teşekkürlerini sundu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA