Hatay Büyükşehir TV
Reklam

BAŞKAN ÖNTÜRK’TEN MISTIKOĞLU’NA TEBRİK MESAJI

BAŞKAN ÖNTÜRK’TEN MISTIKOĞLU’NA TEBRİK MESAJI
Bu haber 28 Haziran 2024 - 20:44 'de eklendi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Hatayspor Başkanlığına seçilen Levent Mıstıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri için bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Öntürk mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yapılan Olağan Kongrede Hatayspor Başkanlığına seçilen Levent Mıstıkoğlu ve Değerli Hatayspor Yönetim Kurulu Üyelerini içtenlikle tebrik ederim. Şehrimiz, hemşehrilerimiz ve Hatayspor camiamız için büyük bir kazanç olarak gördüğüm bu yeni görev değişimi ile kulübümüzün daha da büyüyüp gelişeceğine olan inancım tam. Sporun birleştirici gücünü en iyi şekilde kullanarak Hatayspor’u daha da ileriye taşıyacak vizyoner projelerin hayata geçirileceğinden şüphem yok. Türk futboluna katkılar sağlayacağına, şehrimize moral aşılayacağına ve vatandaşlarımıza umut olacağına inandığımız Başkan Levent Mıstıkoğlu ve Yönetim Kurulunun her zaman yanlarında olacağımızı belirtmek ister, yeni görevlerinde başarılar dilerim.”

HATAYSPOR’DA YENİ YÖNETİM GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Hatayspor’un bugün gerçekleşen olağan genel kurulunda kulüp başkanlığına Levent Mıstıkoğlu seçilirken yönetim kurulu görev dağılımı da gerçekleştirildi.

Atakaş Hatayspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı sonrası yönetim kurulu Levent Mıstıkoğlu başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda görev dağılımı da belirlendi.

Görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti;

 

Mustafa Baştuğ – İdari İşlerden Sorumlu Başkan Vekili

 

Ender Yardımcı – Futboldan Sorumlu Başkan Vekili

 

Ahmet Atıç – Genel Sekreter, Basın Sözcüsü

 

Selahattin Eskiocak – Sayman

 

Mehmet Akpınar, Osman Oğuzhan Çolak -Futbol Şube Sorumluları

 

Sabit Karadeniz – Kulüp Güvenlik Sorumlusu

 

Hüseyin Doğru – Reklam ve Sponsorluk Sorumlusu

 

Abdulgani Doğruca – Taraftar Sorumlusu

 

Tuğbay Volkan Öztürk – Altyapı Sorumlusu

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA