Hatay Büyükşehir TV
Reklam

“Erdönmez ve Alp ailelerinin mutlu günü”

“Erdönmez ve Alp ailelerinin mutlu günü”
Bu haber 19 Ağustos 2022 - 10:52 'de eklendi.
Hatay’ın tanınmış ve sevilen ailelerinden Emine-Hüseyin Erdönmez ailesinin yakışıklı oğlu Abdullah, hayatını Sibel-Bayram Alp ailesinin güzeller güzeli kızı Merve ile birleştirdi.
Erdönmez ailesinin en mutlu gününde Antakya Ayışığı Kır Bahçesi’nde gerçekleşen düğün töreninde çiftin kirveliklerini Mustafa Şaşmaz, Nizam Kahraman, Ali Ulakçı ve Ahmet Ömeroğlu yaptı.
Gelin ve damadın davetlilerin gözlerini kamaştırdığı düğün törenine, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Engin Sözer, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz,
Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başmüdürü Hüseyin Karakulak, Memur-Sen Başkan vekili Bayındır-Memur-Sen Hatay İl Başkanı Hüseyin Tutar, Vatanını sevenler Federasyonu İl Başkanı Hasip Aslanoğlu, siyasi parti temsilcileri, Erdönmez ve Alp ailelerinin mensupları ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.
Gelin ve damadın düğün sevincine ortak olan davetliler çalan müziklerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Düğün sonunda genç çift katılımcıların tebriklerini kabul etti.
Bizler de Hatay Büyükşehir Gazetesi yayın ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu aile saadeti diliyoruz.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA