Hatay Büyükşehir TV
Reklam

HBB BİR AYDA 36 BİN NOKTADA İLAÇLAMA YAPTI

HBB BİR AYDA 36 BİN NOKTADA İLAÇLAMA YAPTI
Bu haber 26 Nisan 2024 - 11:52 'de eklendi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelinde haşere ve vektörlerle mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı; kendi planlaması ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Antakya, Defne, Dörtyol, Hassa, Reyhanlı, Yayladağı, Kumlu, Kırıkhan ve Arsuz ile diğer ilçelerde pek çok noktasında ilaçlama çalışmalarına hız verdi. HBB ekipleri, konteyner kentlerden fabrikalara, su kanallarından derelere, foseptik çukurlardan rögarlara kadar birçok alanda larva, fare ve haşerelere karşı detaylı müdahalelerde bulundu.
VATANDAŞIN TALEBİ ANINDA ÇÖZÜLDÜ
Vatandaşların şikâyetlerine anında yanıt verdiklerini vurgulayan HBB yetkilileri, sağlıklı bir ortam oluşturmak için şehrin her noktasında haşerelerle mücadele çalışmalarına kararlılıkla ve hızla devam ettiklerini ifade etti. Ayrıca yetkililer “Mart” ayı boyunca 15 ilçede toplamda 36 bin 626 adet ilaçlama faaliyeti yürüttüklerinin de altını çizdi. Vatandaşlar yapılan uygulama ve alınan önlemlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler ve HBB’nin taleplerine hızlı yanıt vererek çözümler üretmesinden dolayı da Büyükşehir’e teşekkürlerini ilettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA