Hatay Büyükşehir TV
Reklam

HBB’DEN LGS ÖĞRENCİLERİNE SINAV ÖNCESİ MORAL DOPİNGİ

HBB’DEN LGS ÖĞRENCİLERİNE SINAV ÖNCESİ MORAL DOPİNGİ
Bu haber 27 Mayıs 2024 - 19:56 'de eklendi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, eğitim kurumlarına verdiği desteğin yanı sıra kendi imkânlarıyla sınavlara hazırlanan veya okul başarılarını artırmak için ders almak isteyen 8.sınıf öğrencilerine Destek Eğitim Merkezi aracılığıyla katkı sağlıyor.

 

HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Destek Eğitim Merkezinde yıl boyunca uzman öğretmen kadrosu eşliğinde sınava hazırlanan öğrencilere HBB tarafından ulaşım desteği sağlanmasının yanı sıra kullandıkları kaynak kitaplar da ücretsiz olarak verildi.

 

Destek Eğitim Merkezi tarafından, eğitim yılının stres ve yorgunluğunu atmaları amacıyla 120 LGS öğrencisine mezuniyet eğlencesi yapılarak öğrencilerin sınav öncesi moral ve motivasyonları arttırıldı.

 

ÖĞRENCİLER KEP ATTI

 

HBB Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salon’da gerçekleşen mezuniyet eğlencesinde öğrenciler; öğretmen ve arkadaşlarıyla doyasıya eğlenirken tören sonunda öğrenciler sembolik olarak kep attılar.

 

Öğrenciler; ortaokuldan mezun olma sevinçlerine ortak olan ve sınav maratonu boyunca desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

 

Geleceğin teminatı öğrencilerimize eğitim alanında her türlü desteği vereceklerini açıklayan HBB yetkilileri, yaklaşan LGS öncesi tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA