Hatay Büyükşehir TV
Reklam

HESOB’DA GÜNDEM “MOBİLYA AVM”

HESOB’DA GÜNDEM “MOBİLYA AVM”
Bu haber 30 Ağustos 2022 - 13:46 'de eklendi.

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı ve TESK Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Teksöz, Cumhur İttifakı üyelerini makamında ağırladı.

Hatay’a yapılacak olan çok sayıda projenin görüşüldüğü zirvede AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman ve Sabahat Özgürsoy Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, HESOB Onursal Başkanı ve Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz yer aldı. Hatay Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar da toplantıya eşlik etti. Toplantıda Hatay’a yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ün özel önem verdiği proje olan Mobilya AVM projesi ana gündem olurken, bu proje ile Hatay’ın mobilya üssü olacağı kaydedildi.

TEKSÖZ: ESNAFIMIZIN EMRİNDEYİZ

Amaçlarının Hatay’a ve esnaflara hizmet olduğunu belirten HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz toplantıya katılan herkese esnaflar adına teşekkür etti. Hatay’ın bu proje ile mobilyacılıkta merkez olacağını kaydeden Teksöz, “Her zaman için Esnafımızın sorunlarını taşıdığımızda yanımızda olan Vekillerimize ve Onursal başkanımız İzzettin Yılmaz ağabeyimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Her şey güzel Hatay’ımız için. Allah razı olsun. 24 saat esnafımızın yanında ve emrinizdeyiz” dedi.

Toplantıda vekiller ve başkanlar da Hatay’ın yararına olan bu projeye tam destek olacaklarını kaydettiler.

Haber: Hikmet OTUZBİR

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA