Hatay Büyükşehir TV
Reklam

İKİNCİ BAHAR EXPO’DA İZLEYİCİYLE BULUŞTU

İKİNCİ BAHAR EXPO’DA İZLEYİCİYLE BULUŞTU
Bu haber 07 Ekim 2022 - 17:44 'de eklendi.

Serkan Budak’ın Alfonso Passo’nun eserinden uyarlayıp yönettiği “İkinci Bahar” tiyatro oyunu EXPO alanlarında tiyatro severlerle buluştu.


‘Hayat sizi, ilkbaharınızda, kara soğuğa fırtınaya terk ettiyse, mutluluğu yakalayabilmek için, karşınıza çıkan İkinci Bahar’ın suçu ne?’ fikri ile yola çıkılan oyuna EXPO izleyicileri her iki alanda da yoğun ilgi gösterdi.


Cihat Tamer, Suzan Aksoy, Kerem Poyraz Kayaalp, Selin Köseoğlu Ve Serkan Budak’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı oyun; yalnızlığın, hastalıkların, mutsuzluğun gölgesinde bir hayat yaşayan Nihal Hanım ve Orhan Bey’in hayatlarının ikinci baharını yaşayabilmek için yakaladıkları fırsatı anlatıyor. Oyun, Nihal Hanım’ın kızı Aslı’ya, Orhan Bey’in ise oğlu Tolga’ya rağmen, ellerine geçen bu fırsatı ve gönüllerini titreten, kendilerine yeniden yaşama sevincini sunan bu İkinci Bahar’ı nasıl yaşayacaklarını konu alıyor.


Oyunun Antakya gösteriminde HATSU Genel Müdür Yardımcısı Hüsna Karayazgan ve Arsuz gösterimi sonunda ise Erzin Belediye Meclis Üyesi Oktay Vaysal Özsoy oyunculara çiçek takdim etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA