Hatay Büyükşehir TV
Reklam

KIRIKHAN BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

KIRIKHAN BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
Bu haber 02 Eylül 2022 - 12:26 'de eklendi.

Kırıkhan Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan toplantısını Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un Başkanlığında gerçekleştirdi.

BAŞKAN YAVUZ’A ONUR BELGESİ VERİLDİ

Meclis toplantısı öncesinde, Türkiye Genelinde Yayın Yapan Polis Olay Yeri Gazetesi, Kırıkhan’a yaptığı hizmetlerden dolayı Polis Olay Yeri Genel Yayın Müdürü Mustafa Uzunoğlu adına Hatay Temsilcisi Sevgi Naz Bağçiçek Başkan tarafından Başkan Yavuz’a Onur Belgesi verildi.

YAVUZ MECLİSİ BİLGİLENDİRDİ

Başkan Yavuz Meclis toplantısı açılışını yapmadan önce Kırıkhan’da yapılan su şebekesi değişim çalışmalarının ve yolların yapımının son durumlar ve belediyenin diğer hizmetleri ile ilgili Belediye Meclis üyelerine bilgi verdi.

KEMAL İMREN’İN ADI OTURDUĞU SOKAĞA VERİLİYOR

Nisan ayında İyi parti ilçe başkanı görevinde iken talihsiz bir kaza soncu vefat eden Kemal İmren’in isminin Gündüz Mahallesinde oturduğu sokağa isminin verilmesi için Millet İttifakı Belediye Meclis üyelerinin Meclise sunduğu ek gündem maddesi bütün Belediye meclis üyelerinin bizzat altına imza atması kaydı ile oy birliği ile kabul edilip gerekli prodürlerin tamamlanması komisyona sevk edildi.

Kırıkhan Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan toplantısı gündemdeki diğer maddelerin görüşülüp karara bağlanması ve dilek ve temenniler bölümünde istişare ve değerlendirmelerle sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA