Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Ömer komutandan adına yakışır veda

Ömer komutandan adına yakışır veda
Bu haber 06 Ağustos 2022 - 13:07 'de eklendi.

Hatay’ın Hassa ilçesinde görev süresi boyunca halkın sevgilisi olan Hassa ilçe Garnizon Komutanı P. Üsteğmen Ömer Yıldırım’ın ilçeye vedası da adına yakışır şekilde gerçekleşti.


Hassa’da şehit ailelerini, öksüz ve yetim çocukları ve kimsesiz vatandaşları yalnız bırakmayan, her önemli günde STK’lar ile ortaklaşa olarak bu kesimlere yönelik programlarla ilçede 7’den 77’ye herkesin takdirini kazanan Yıldırım, ilçeye vedasını da Suriyeli mazlum çocuklarla yaptı. İlçe protokolünü dolaşan, her çaldığı kapıda güleryüzle karşılanıp uğurlanan Yıdırım, görevinin hakkını vererek ayrılmasının gururun yaşamasının yanında uzun zamandan bu yana sevinmeye hasret kalan Suriyeli çocukların yüzünü güldürdü. Hassa’da görev süresini tamamlayan ve İskenderun Ahmet Tor Kışlasına Bölük Komutanı olarak atanan Hassa ilçe Garnizon Komutanı P. Üsteğmen Ömer Yıldırım, Hassa ilçesine bağlı Suriye sınırında olan Sugediği Mahallesi’nde yaşayan Suriyeli çocuklarla vedalaşarak kitap dağıttı.
SURİYELİ ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
Şefkat eline muhtaç olan Suriyeli mazlum çocukları ziyaret ederek beraberindeki kitapları çocuklara hediye eden Yıldırım, çocuklarla da uzun süre sohbet etti. Çocukların da yakın ilgi gösterdikleri Yıldırım, çocuklara hoşçakalın diyerek programını fotoğraf çekimi ile sonlandırdı.
VATANDAŞLARDAN YILDIRIM’A CANDAN TEŞEKKÜR
Hassa’da yalnıza asli görevini yerine getirmeyip çok sayıda sosyal faaliyet de gerçekleştirerek ilçede 7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan Ömer Yıldırım’a Hassalı vatandaşlar teşekkürlerini ilettiler. Hassa’da bu derece gönüllere dokunan bir komutanın kolay kolay yerinin dolmayacağını belirten Hassalı vatandaşlar Ömer Yıldırım’a teşekkür ederek Hassalıların dualarının her zaman yanında olduğunu kaydettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA