Hatay Büyükşehir TV
Reklam

SAADET ALTINÖZÜ’NDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

SAADET ALTINÖZÜ’NDE BAYRAK DEĞİŞİMİ
Bu haber 29 Ağustos 2022 - 9:42 'de eklendi.

Saadet Partisi Altınözü 5. Olağan İlçe Kongresi büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.

Bayrak değişimi yaşanan kongrede İlçe Başkanı Abdulhadi Bük yeni yönetimde de yer alarak İlçe Başkanlığı görevini İsmet Karagön’e devretti.

Altınözü Enek Çok Amaçlı Salon’da gerçekleşen kongreye Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bekir Demirkaya, CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fedai Yücedal, Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, Siyasi Parti ilçe başkanları, birçok mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve partililer büyük ilgi gösterdi.

DEMİRKAYA: MÜCADELELER BİRLİKTE YAPILIRSA DEĞERLİ OLUR

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bekir Demirkaya, bu mücadelenin birlikte verilmesi gerektiğini belirterek, “Birlikte olduğumuzda daha fazla kazanırız. Dualar başkalarıyla yapılırsa, bir birinin duasına hep birlikte amin denilirse daha değer kazanır. Mücadeleler de tek başına verildiğinde manası etkisi az olur. Zaferler birlikte kazanılır o yüzden birlikte, özellikle gençlerle birlikte çalışmak gerekir ve gençlerin kadrolarımızda yer alması çok önemli. Kongremizin daha yaşanabilir, adil bir Türkiye’ye vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kongre sonunda yapılan seçimle Altınözü İlçe Başkanı seçilen İsmet Karagön, “Milli Görüşçü olmak bir nasip işidir bunun farkındayız, bu göreve layık gören başta il başkanımız Mustafa Eğe ve dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra bu görevi en etkili şekilde kullanacağımın sözünü veriyorum. Kongremiz Altınözü’müze, Hatay’ımıza ve Türkiye’ye Hayırlı olsun” dedi.

Kongreden sonra Suriye sınırının sıfır noktasında Karbeyaz ve Kolcular Mahallesi ziyaretleri yapıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA