Hatay Büyükşehir TV
Reklam

“SGK Hatay’da performansa tam not”

“SGK Hatay’da performansa tam not”
Bu haber 14 Ağustos 2022 - 6:29 'de eklendi.

Hatay’ın en başarılı kurumları arasında yer alan Sosyal Güvenlik Kurumunda rutin toplantıda ilk 6 aylık performansa tam not verildi.

Vatandaşların çalışma hayatlarının her alanını ilgilendiren en önemli kurum olan SGK Hatay İl Müdürlüğü’ndeki toplantı SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal başkanlığında gerçekleşti. İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İl Müdür Yardımcıları ve Merkez Müdürleri katıldı. Toplantıda; İl Müdürlüğü performans ve karne uygulamasının değerlendirilmesi, tasarruf tedbirleri, emanet hesaplar, Yazışma usul ve esasları, EBAYS Projesi-Arşiv Tarama Sistemi iş ve işlemlerinde devam eden süreç ile kurumumuzun diğer iş ve işlemleri konularında kapsamlı değerlendirmeler yapıldı.

BAL: SGK HATAY’DA TARİH YAZIYOR

Hatay’daki ekip çalışmasından oldukça memnun olduğunu kaydeden Müdür Hamit Bal; “SGK Hatay ailesi sürekli istişareler ve toplantılarla bilgilerin tazelendiği bir kurumdur. Bu yapımızı koruyarak vatandaşlarımıza en güncel bilgilerle uzman personellerimizle hizmet veriyoruz. Bugünkü toplantımızda oldukça önemli konularda istişarelerde bulunduk. SGK olarak Hatay’da göstermiş olduğumuz başarı ile tarih yazıyoruz. Tüm ekibimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Haber: Hikmet OTUZBİR

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA