Hatay Büyükşehir TV
Reklam

“UGC Hatay dayanışma toplantısı düzenledi”

“UGC Hatay dayanışma toplantısı düzenledi”
Bu haber 06 Mart 2022 - 13:54 'de eklendi.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Hatay İl Başkanı Ferit Oflazoğlu tarafından UGC üyelerine yönelik bir dayanışma ve istişare toplantısı düzenlendi.

Savon Otel’de düzenlenen programa UGC Hatay İl Başkanı Ferit Oflazoğlu, UGC Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Otuzbir, UGC Hatay yönetim kurulu üyeleri ve cemiyetin Hatay’daki üyeleri katıldı.

OFLAZOĞLU: PROGRAMA KATILIMLARINIZDAN DOLAYI HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Programda konuşan UGC Hatay İl Başkanı Ferit Oflazoğlu; “Sayın Genel Başkan yardımcım, kıymetli cemiyet üyelerimiz. Dayanışma ve istişare toplantımıza katılımlarınızdan dolayı Yönetim kurulum adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bildiğiniz üzere pandemi nedeniyle kongremiz sonrasında sizlerle bir araya gelemedik. Ancak periyodik olarak yönetim kurulunda görevli arkadaşlarımızla bir araya gelerek cemiyet çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Genel merkezimizle irtibat halindeyiz.

Genel başkanımız Ahmet Öz’ün hepinize ayrı ayrı selamları var. 2022 yılına girmemizle birlikte basın kartlarımızın yenilenmesi, genel merkezimizce belirlenen aidat tutarlarının ödenmesi konusunda sizlere gerekli hatırlatmalar yapılacaktır. Önerileriniz ve fikirleriniz bizim için değerlidir. Genel Başkan Yardımcımız Hikmet Bey Genel Merkezimiz ile aramızda ciddi bir köprü görevi görüyor.

Zaman zaman yönetim kurulu toplantılarına da katılarak fikirlerini belirtiyor. Kendisine de teşekkür ederim. 3 kurucu üye olarak cemiyetimizin kuruluş aşamasında emeği olan Volkan Özkaya’ya ve Necdet Sahil’e de teşekkürlerimi sunuyorum.

Burası bir aile ortamı. Önümüzdeki günlerde planladığımız ve hayata geçireceğimiz projelerimiz olacak, bunları da sizlerle paylaşacağım. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

UGC G.B. YARD. HİKMET OTUZBİR ÜYELERİ BİLGİLENDİRDİ

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Otuzbir de toplantıda üyelere basın kartlarının yenilenmesi süreci ile ilgili bilgiler verdi. Basın kartlarının uluslararası standartlarda yenileneceğini aktaran Otuzbir, kısa zaman içerisinde tüm üyelere gerekli bilgilendirmelerin yapılacağını kaydetti.


Program üyeler onuruna düzenlenen kahvaltının ardından çekilen aile fotoğrafı ile sona erdi. UGC Hatay İl Başkanı Ferit Oflazoğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Otuzbir tüm üyeleri kapıda uğurladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA