Hatay Büyükşehir TV
Reklam

ÜLKÜCÜLER “HATAY”DA SÜNNET DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

ÜLKÜCÜLER “HATAY”DA SÜNNET DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU
Bu haber 15 Ağustos 2022 - 11:56 'de eklendi.

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz ve Miray Şaşmaz çiftinin oğulları Mehmet Lütfi, Devlet ve Yiğit Zekai’nin sünnet düğünü Ülkücü camiayı buluşturdu.

Hazırlıkların günler öncesinden başlandığı ve Siyaset, Spor, Sanat, İş Dünyasını bir araya getiren muhteşem sünnet düğününe Ülkü Ocakları Genel Merkez sanatçıları da katıldılar.

GECEYE KATILIM YOĞUN OLDU

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcıları Zekai Pınarbaşı, Deniz Güzelay ve bir çok ilin Ülkü Ocakları Başkanlarının katılım gösterdikleri sünnet düğününe Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, AK Parti Hatay Milletvekilleri Sabahat Özgürsoy Çelik ve Abdulkadir Özel, AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, MHP Kaçep İl Başkanı Dilek Demirdöven, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Teksöz, Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, Türk Sağlık-Sen Hatay Başkanı Hayri Şahin, Türk Eğitim Sen Hatay Şube Başkanı Ömer Solğun, Kurum Müdürleri, STK Başkanları ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

MİNİKLER DAVETLİLERİ BÜYÜLEDİ

Ottoman Otel Havuz Başında gerçekleşen sünnet düğünü salonu dolduran davetlilerin alkışları arasında Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz ve Miray Şaşmaz çiftinin çocukları Mehmet Lütfi, Devlet ve Yiğit Zekai ile giriş yapmaları ile başladı. Açılış dansını yapan Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz ve Miray Şaşmaz şıklıkları ve dans performansları ile konukları adeta büyülediler. Erkekliğe ilk adımı atan Mehmet Lütfi, Devlet ve Yiğit Zekai’nin sünnet kınaları Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve aynı zamanda kirve olan Ahmet Yiğit Yıldırım ve Genel Başkan Yardımcıları Zekai Pınarbaşı tarafından yakıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA