Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Umre sezonu bilgilendirme toplantısı gerçekleşti

Umre sezonu bilgilendirme toplantısı gerçekleşti
Bu haber 08 Ağustos 2022 - 11:17 'de eklendi.

2022-2023 yılı umre sezonunun başlaması nedeniyle, Umre sezonu hazırlık ve çalışmalarının gözden geçirilmesi ile, grup çalışması yapmak isteyen personelin katılımıyla bir toplantı yapıldı.

İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili başkanlığında 4 Haziran 2022 Perşembe günü İl Müftülüğümüzde yapılan toplantıya İl Müftü Yardımcısı Murat AKÇAY, İl Müftülüğü Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Memiş KELLETAŞ ile önceki yıllarda Umre Sezonunda grup oluşturarak umrede görev alan din görevlileri katıldı. Toplantıda; Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Memiş KELLETAŞ, Salgın öncesi Umre Sezonunda yapılan çalışmalar hakkında özet bilgiler verip Başkanlığımızın yeni dönem Umre Programı; Turlar, ücretler, kayıt öncesi yapılması gereken hazırlıklar ve kayıt esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar gibi çeşitli konularda bir sunum yaptı.

AKÇAY KATILIMCILARI BİLGİLENDİRDİ

İl Müftü Yardımcısı Murat AKÇAY ise yaptığı konuşmada; katılımcılara, yaptıkları bu faaliyetin hem kendileri hem de vatandaşlar açısından taşıdığı önemini ve organizasyona olan katkılarını anlatıp çalışmaları esnasında ibadet boyutunu esas alarak hareket etmelerini tavsiye etti. Toplantı; İl Müftüsü Ömer Faruk BİLGİLİ’nin konuşmalarıyla devam etti. Toplantıya katılan görevlilerimizin geçmiş dönemlerde yaşanan sıkıntılar ve yeni döneme dair talep ve önerileri alındı. Muhtemel sorun alanları ile bu hususlar hakkındaki önerileri ve gelecek dönemden beklentilerini içeren konuşmaların ardından toplantı sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA