Hatay Büyükşehir TV
Reklam

Yıldırım’dan Ülkü Ocakları İl Başkanlığına ziyaret

Yıldırım’dan Ülkü Ocakları İl Başkanlığına ziyaret
Bu haber 17 Ağustos 2022 - 10:38 'de eklendi.

Hatay’a gelen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığını ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz’ın oğulları Devlet, Lütfü ve Yiğit Zekai’nin sünnet düğünleri vesilesiyle Hatay’a gelen Yıldırım ile birlikte ziyarette Adana, K.Maraş, Gaziantep, Mersin, Osmaniye ve Kilis Ocak Başkanları da hazır bulundu. Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Asena teşkilatının kapıda karşıladıkları Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Toplantı salonunda bir araya geldiği ülküdaşları ile sohbet etti.

DÖNER: GENEL BAŞKANIMIZIN EMİRLERİNİ ALDIK

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner açıklamasında: ”Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendi İl ocak binamızda bölge ocak başkanlarımızla bir araya geldiler. Sayın Genel Başkanımıza faaliyetlerimizi arz edip, emir ve direktiflerini aldık” dedi.

PERMAKÜLTÜR TARIM ÇALIŞMALARI İNCELENDİ

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından dünyada ve ülkemizde yaşanabilecek sorunlara yönelik çözümler üretebilmek adına başlatılan ‘Permakültür Sürdürülebilir Tarım’ projesi Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığındaki çalışmalarını inceleyen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’a yapılan çalışmalar hakkında Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner tarafından bilgilendirmeler yapıldı.

YILDIRIM’DAN ÜLKÜDAŞLARINA TEŞEKKÜR

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığımızı ziyaret ederek ülküdaşlarımızla sohbet ettik diyen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ;”Kıymetli ülküdaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Önemli ziyaret programı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA