Hatay Büyükşehir TV
Reklam

“Hatay’ın AK saçlı hizmetkarı: Hüseyin Yayman”

“Hatay’ın AK saçlı hizmetkarı: Hüseyin Yayman”
Bu haber 23 Ağustos 2022 - 18:03 'de eklendi.

AK Parti’nin AK saçlısı diye nitelendirebileceğimiz Milletvekili ve akademisyen Doç. Dr. Sayın Hüseyin Yayman, Hatay’ın hizmetkarı olarak vatandaşın gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Kendisi ile teşviki mesai yapmaktan dolayı ve sayın Cumhurbaşkanımızın istikametinden zerre sapmamaktan dolayı müşerrefim.

Kendisi bölge milletvekili ünvanını aşarak Hatay’ın her köşesine ulaşmaya devam ediyor. Yoğun programı içerisinde gün ağardığında Samandağ’da baraj kenarında, gün ortasında Reyhanlı’da, akşamüstü Kırıkhan’da, gece Altınözü’nde karınca misali durmadan çalışıyor ve Hatay’ın kazanması için çabalıyor.

Hatay’a yatırım kazandırmak için tüm bakanlıklarla daima dirsek temasında. Geçmiş bakan yardımcılığı görevinin de verdiği engin tecrübe ile hangi kapıyı çalsa güler yüzle karşılanıp Hatay’ın selamını ilettiği an o odadan heybesi dolu çıkıyor. Hatay’da taleplerini dinlediği vatandaşların sorunlarının çözümü için ışık hızı ile yaptığı görüşmelere ben de defalarca şahit oldum.

Hatay’da AK Parti bayrağını daima dalgalandırmak için böylesine cansiperane çalışan AK Parti neferi bir Milletvekiline sahibiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın her kalp atışının Türkiye’nin geleceği için olduğu gibi, Sayın Hüseyin Yayman’ın da kalbinin Hatay için attığına eminim.
Geride kalan milletvekilliği sürecinde Hatay’da çok sayıda kalıcı eser inşaa edilmesine katkıları çok fazla. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılığı döneminde dahi Hatay için çok sayıda girişimi olmuştu. Şu anda da başlattığı o girişimlerin meyvelerini toplamaya devam ediyor. Hatay adeta yaşayan bir tarihi müze gibi. Bunu en iyi bilenlerden olan Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman, Hatay’a kültürel manada çok sayıda eser kazandırdı. Kazandırmaya da devam ediyor.

Hatay’ın her karış toprağının değerlenmesi için gecesini gündüzüne katan Sayın Milletvekilimize çok teşekkür ediyorum. Ben şuna canı gönülden inanıyorum ki Sayın Hüseyin Yayman’a milletvekilliği gömleği dar geliyor. Kendisinin Hatay’a yaptığı ve yapacağı çok daha hizmetleri olacak. Ancak değerli büyüklerimizin de tensipleri ile çok daha iyi yerlerde görebileceğimize inanıyor, kendisine en kalbi duygularımla dualarımı iletiyorum.

İyi ki varsınız Sayın Milletvekilim.

Hikmet OTUZBİR
Hatay Büyükşehir Gazetesi
İmtiyaz Sahibi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA