Hatay Büyükşehir TV
Reklam
Hikmet Otuzbir

“Özhaseki’den Başkan Yılmaz’a yakın İlgi”

“Özhaseki’den Başkan Yılmaz’a yakın İlgi”
Bu haber 22 Eylül 2022 - 15:43 'de eklendi.

Türk siyasetinin iki tecrübeli ismi Hatay’daki programda birbirine gösterdikleri yakın ilgi alaka tüm katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

Eski milletvekili olan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin sohbeti hepimizin göğsünü kabarttı doğrusu.

Başkan İzzettin Yılmaz’ın siyasi hinterlandı çok geniş. Hangi kapıyı çalsa güler yüzle karşılanıyor. Biz de Antakyalılar olarak bununla gurur duyuyoruz elbette.

Antakya’nın yeniden yapılanmasında büyük emekleri olan Sayın başkan İzzettin Yılmaz’ı takdir ediyoruz her zaman. AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı gibi kritik bir görevde bulunan bir isimle olan yakınlığı ve içten sohbetini de objektifimizle yakalamışken bu ilgi alakayla ilgili birkaç kelam etmek istedim.

Mehmet Özhaseki 21 yıl Kayseri’de belediye başkanlığı yapmış bir isim. Daha sonra da AK Parti’de önemli görevler aldı. Kendisi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden giden bir isim. Her gittiği yerde de belediyecilik ile ilgili birkaç kelam eder.

Antakya’nın duayen belediye başkanı İzzettin Yılmaz da Erdoğan’ın gönül belediyeciliği prensibini benimseyerek proje üretiyor. İki duayen halk adamının Antakya’daki samimi sohbeti hepimizin de içini ısıttı. Halkına hizmetten başka bir şey düşünmeyen bu iki nadide insanın şehrimize katkıda bulunmaları bizim için gurur vesilesidir. Antakya için daha yapılacak çok iş, gidilecek çok yol var. Aynısı Türkiye için de. Sayın İzzettin Yılmaz Antakya için can atarken, Sayın Mehmet Özhaseki de görevinin verdiği ağırlık gereği Türkiye için can atıyor. İki başkan da iyi ki varlar.

Yolları da bahtları da açık olsun…

Hikmet OTUZBİR
Hatay Büyükşehir Gazetesi
İmtiyaz Sahibi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA